Antalya Evden Eve Nakliyat Hizmetleri veren firmamız, evinizi taşıtmak için tercih edebileceğiniz en güvenilir firmalardan biridir, firmamız En kaliteli Nakliyat hizmetini en uygun fiyatlara sormaktadır Çağdaş Güventaş Antalya Nakliyat olarak,taşımacılıkta kullandığımız her türlü ürüne uygun kapasiteli araçlarımız ile müşterilerimize daima en iyiyi, zamanında sunmaktayız. Ürünlerinizin nihayi teslim noktasına ulaştırılmasında size birlikte çalışmayı teklif ediyoruz, Firmamız eşyalarınıza Zarar vermeden en kaliteli şekilde evinizi taşır, Evden eve nakliyat konusunda kendisini geliştirmiş firmamız eşyalarınızın zarar görmemesi için en itinalı paketlemeyi yapar. Evden eve sorunsuz taşınmanın keyfini yılların tecrübesiyle sizlere hizmet veren Çağdaş Güventaş Evden Eve Nakliyat ile yaşayın, Antalya Evden Eve Nakliyat ile Kurumsal Taşımacılık Konusunda Liderliği ile göz dolduran Çağdaş Güventaş Nakliyat Firmasının 2014 Yılından itibaren Markasını Tescil ettirmiş Nakliyat Şirketlerinden Birtanesidir.Bunun Yanına Sıra Her türlü Nakliye ve taşımacılıkla tüm türkiye genelinde hizmetini vermeye devam eden şirketlerden birtanesidir. Modüler Dış cephe Asansörleri Sayesinde Çağdaş Güventaş Nakliyat Şirketi Herzamanki Gibi Müşteri Memnuniyetini en üstü düzeye çıkartan bir firmadır.

Profesyonel olarak taşıma hizmeti veren firmamız Her türlü nakliye ve lojistik anlamında dünya çapında yaptığı nakliyat işlerinde en iyisini ve en uygun nakliyat fiyatını veren firmadır. Şehirler arası nakliyatın güvenilir adresi Çağdaş Güventaş Nakliyat. Yirmi yıldır evden eve nakliyat ve ofis taşıma işinde bir marka Çağdaş Güventaş nakliyat uzman ekip ve ekipmanları modern araç filosu ve çağdaş nakliyecilik anlayışı ile sizlere sorunsuz hizmet sunar.

 

Evinizi Asansörlü, Ambalajlı, Sigortalı Taşıyoruz 

Firmamız Çağdaş Güventaş Nakliyat Olarak, Evinizin Eşyalarını Zarar Görmemesi İçin Tek Tek Ambalajlıyor, Pat pat Denilen Ambalaj Malzemesiyle Sarılan Mobilyalarınız, Dolaplarınız, Masa ve Sandalyeleriniz Ezilmeye ve Çizilmeye Karşı Korunur, Firmamız Yüksek Katlarda Asansörlü Nakliyat Hizmetleri de vermektedir Eviniz Kaçıncı Katta Olursa Olsun 25. Kata Kadar Ulaşabilen Asansörlerimiz Sayesinde Yüksek Katlı Evlerden Taşınmak Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor, Evinizin Balkonuna yada Penceresine Yanaşan Asansörümüz, Evinizin Tüm Eşyalarını Çok Kısa Bir Sürede Sarsılmadan ve Zarar Görmeden Hasarsız Olarak Taşıyor, Firmamız Deneyimli Elemanlarıyla Marangozlu Evden Eve Nakliyat Hizmetleri vermektedir, Deneyimli Mobilyacılarımız Evinizin Tüm Mobilyalarını, Yatak Odalarını, Dolapları ve Masaları, Taşınırken Mobilyanıza Zarar vermeden Söküyor Yeni Evinizde İse Tekrar Orjinali Gibi Eksiksiz Olarak Kuruyor, Firmamızdan Evden Eve Nakliyat Fiyatları ve Diğer Bilgileri Almak İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Çağdaş Güventaş Nakliyat

Tel :  0242 334 28 24
Gsm: 0535 503 39 27
 
ABDULLAH GÜVENTAŞ

Adres: GÜVENLİK MAH. 284 SOK EMİRDAĞLI APT

A/4 Muratpaşa/ANTALYA

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef11045 #140114113634